zapisy do gry miejskiej „Kapsuła czasu”

Opublikowany : 10.10.2016 r.
Ruszyły zapisy do gry miejskiej „Kapsuła czasu”.  
Mamy 90 miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń!

Rada Miasta Gdyni zaprasza do udziału w imprezie integrującej całe pokolenia. Gra miejska „Kapsuła czasu” odbędzie się w niedzielę 23 października.

315-na-80

Fabułę gry osnuliśmy wokół motywu kapsuły czasu, którą każda drużyna własnoręcznie będzie musiała wykopać, i którą potem będzie można zabrać do domu! Uczestnicy imprezy odbędą niecodzienną podróż w czasie i przestrzeni. Staraliśmy się przy tym, by zabawa była atrakcyjna zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i drużyn złożonych z osób dorosłych.

Do współpracy przy tworzeniu projektu udało się zaprosić wiele firm i instytucji. Punkty gry zlokalizowane będę w Gdyni Śródmieściu i Kamiennej Górze. Świadomi nieprzewidywalności jesiennej aury, postanowiliśmy większość zadań umieścić pod dachem. Gracze odwiedzą między innymi Sea Towers, Sąd Rejonowy, InfoBox (który tego dnia specjalnie wydłużył godziny otwarcia). Nie zabraknie jednak działań na świeżym powietrzu – np. w Parku Marii i Lecha Kaczyńskich. Wszyscy, którzy ukończą grę, otrzymają wejściówki do Muzeum Emigracji. Ponadto dla najlepszych drużyn czekać będą atrakcyjne nagrody.

Do wspólnej zabawy, jako że to 90. urodziny, postanowiliśmy zaprosić aż 90 drużyn. Wstęp wolny. Obowiązują zapisy e-mailem: gra@MalaAgencjaKulturalna.pl lub sms: 606 992 332. Liczy się kolejność zgłoszeń. Każda zarejestrowana drużyna otrzyma informację o dokładnej godzinie startu. Zabawę rozpoczynamy w restauracji Jedz Pij Tańcz. Więcej informacji oraz regulamin gry znajdą Państwo tu.