Easily add your own columns

Udało się! W niedzielę 23 października, przy pięknej jesiennej aurze, odbyła się jubileuszowa gra miejska. W zabawie wzięło udział 76 drużyn (każda licząca od 2 do 5 osób).

Dla każdej Drużyny gra zaczynała się od odszukania i wykopania kapsuły czasu – małej metalowej puszki, w której umieściliśmy 9 różnych wspomnień. Wspinania te, stały się inspiracją do zadań, za których wykonanie zdobywało się naklejki. To Gracze wybierali kolejność podróży w czasie i przestrzeni. Przenosili się na dawny dworzec, by zbudować nową infrastrukturę kolejową dla miasta z morza i marzeń. Przeżywali dreszczyk emocji podczas odbytej w gmachu sądu partyjce pokera. Tworzyli własne ogródki. Poławiali ryby na dalekim Morzu Północnym. Zdawali egzaminy do studium wokalno-aktorskiego. Sprawdzali swą sprawność i celność w rzucie gałką bosmańską. Układali „rąbankę”. Uczestniczyli w otwarciu pierwszego centrum handlowego na Pomorzu oraz robili sobie pamiątkowe zdjęcie na przyjęciu urodzinowym.

Oprócz zadań, w każdym punkcie umieszczone były też pytania dodatkowe. Prawidłowe odpowiedzi i ilość wyłowionych z Morza Północnego dorszy i śledzi przekładały się na punktację. Ta zaś na atrakcyjne nagrody.

Dziękujemy uczestnikom!

=================================

To uchylamy rąbka tajemnicy, będą nagrody …..

Oczywiście nie dla nagród bawimy się w niedzielę, ale sądzimy że umilą one jeszcze bardziej Państwu niedzielną zabawę, bo dreszczyk emocji w takich zmaganiach też jest ważny.

Drużyna która wygra otrzyma ufundowaną przez Partnera 90-lecia Centrum Handlowe Klif kartę podarunkową o wartości 500 zł.

klif

 Drużyny, które przejdą całą grę, odszukają kapsułę czasu i zbiorą wszystkie naklejki, otrzymają bilety wstępu do Muzeum Emigracji. Gracze, którzy odpowiedzą na dodatkowe zagadki, zawalczą o nagrody,
w puli mamy:
  • 5 tabletów Lenovo
  • zaproszenia do kina Helios
  • zaproszenia do Jumpcity
  • zaproszenie do CN Experyment
  • zaproszenia na „Bankiet” –  interaktywny spektakl Teatru Wzwyż
  • wydawnictwa książkowe i multimedialne o Gdyni,
  • gdyńskie gadżety
  • torba plażowa od Muzeum Marynarki Wojennej  torba

 

 

Ale to nie koniec przyjemności które w niedzielę 23 października się wydarzą .

Uczestnicy Gry będą mogli  napić się bezpłatnie kawy/herbaty w Jedz Pij Tańcz oraz w Ring Club&Restaurant oraz zjeść zupę za 5 zł w Restauracji Róża Wiatrów.
Ponadto Gracze podczas jednego z zadań otrzymają sadzonki od firmy Baziółka , które skonsumować mogą w zaciszu domowym.

 

Zakończyliśmy już przyjmowanie zapisów.

 

 Każda zarejestrowana drużyna otrzyma informację o dokładnej godzinie startu.

 
====================================

Rada Miasta Gdyni zaprasza do udziału w imprezie integrującej całe pokolenia. Gra miejska „Kapsuła czasu” odbędzie się w niedzielę 23 października. Fabułę gry osnuliśmy wokół motywu kapsuły czasu, którą każda drużyna własnoręcznie będzie musiała wykopać, i którą potem będzie można zabrać do domu! Uczestnicy imprezy odbędą niecodzienną podróż w czasie i przestrzeni. Staraliśmy się przy tym, by zabawa była atrakcyjna zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i drużyn złożonych z osób dorosłych.

Do współpracy przy tworzeniu projektu udało się zaprosić wiele firm i instytucji. Punkty gry zlokalizowane będę w Gdyni Śródmieściu i Kamiennej Górze. Świadomi nieprzewidywalności jesiennej aury, postanowiliśmy większość zadań umieścić pod dachem. Gracze odwiedzą między innymi Sea Towers, Sąd Rejonowy, InfoBox (który tego dnia specjalnie wydłużył godziny otwarcia). Nie zabraknie jednak działań na świeżym powietrzu – np. w Parku Marii i Lecha Kaczyńskich. Wszyscy, którzy ukończą grę, otrzymają wejściówki do Muzeum Emigracji. Ponadto dla najlepszych drużyn czekać będą atrakcyjne nagrody.

Do wspólnej zabawy, jako że to 90. urodziny, postanowiliśmy zaprosić aż 90 drużyn.
Zabawę rozpoczynamy w restauracji Jedz Pij Tańcz.

 kapsula-www

Zanotuj w kalendarzu datę 23 października – ruszamy w miasto – organizujemy grę miejską

Do gry zapraszamy 90 drużyn, każda może liczyć od 2 do 5 członków. Ważne, aby w każdej ekipie była minimum jedna osoba pełnoletnia. Uczestnicy gry organizują się w drużynę czy to zacieśniając więzi rodzinne, czy po prostu spędzając aktywnie czas z przyjaciółmi. Każda drużyna własnoręcznie wydobędzie kapsułę pamięci, w której zamkniętych będzie 9 historii, związanych z innym dziesięcioleciem Gdyni i wyruszy w podróż po mieście. Drużyny poruszać się będą w przestrzeni miasta. Poruszać się będą niby już dobrze znanymi drogami, ale czy na pewno?

Gra miejska da możliwość innego spojrzenia na Gdynię oraz prezentować będzie miejsca na co dzień niedostępne. Drużyny aktywnie i ciekawie sprawdzą się w rozmaitych dziedzinach, przypominając sobie różne fakty z życia Gdyni…

…zapowiada się dobra zabawa, prawda?

Gramy niezależnie od pogody!

Obowiązują zapisy e-mailem: gra@MalaAgencjaKulturalna.pl lub sms: 606 992 332. Liczy się kolejność zgłoszeń. Każda zarejestrowana drużyna otrzyma informację o dokładnej godzinie startu.  Zabawę rozpoczynamy w restauracji Jedz Pij Tańcz. Więcej informacji oraz regulamin gry znajdą Państwo na stronie www.gdynia.pl/90lat w zakładce gra miejska.