Znajdź gdyńską kapsułę czasu

Opublikowany : 07.10.2016 r.

Na gdyńskiej plaży zakopano kapsułę czasu! Jeśli jesteście ciekawi, co się może w niej znajdować, nie przegapcie zapisów do gry miejskiej stworzonej z okazji jubileuszu 90-lecia Gdyni. Już od poniedziałku, 10 października, można się zgłaszać do naszej zabawy. Do gry, skoro to 90. urodziny miasta, zapraszamy aż 90 drużyn. Wstęp wolny, decyduje kolejność zgłoszeń!

315-na-80

Gra miejska da możliwość innego spojrzenia na Gdynię. Uczestnicy zabawy poruszać się będą śladem wspomnień wydobytych z “Kapsuły czasu”. Zresztą ów kapsułę, o ile uda się ją odnaleźć, będziecie mogli zabrać do domów! Gracze aktywnie i ciekawie sprawdzą się w rozmaitych dziedzinach, przypominając sobie różne fakty z życia Gdyni. Każde wspomnienie będzie dotyczyło innego dziesięciolecia, innej niesamowitej szóstki w dacie. Powiązane będzie z inną lokalizacją i bardzo różnorodnymi zadaniami. Grę pomyśleliśmy tak, by dobrze się na niej bawiły zarówno rodziny z dziećmi, jak i drużyny składające się z osób dorosłych. A na najlepszych czekać będą nagrody! W niedzielę 23 października zapowiada się niesamowita, całodzienna zabawa, niezależnie od pogody. Zaczynamy, między godziną 10.00 a 14.00 w restauracji Jedz Pij Tańcz przy al. Jana Pawła II 9. Rozdanie nagród zaplanowaliśmy na godz. 18.00 w Muzeum Emigracji przy ul. Polskiej 1.

Żeby wziąć udział w grze wystarczy wysłać maila pod adres gra@MalaAgencjaKulturalna.pl lub sms na numer telefonu 606 992 332. Każda z 90 drużyn może liczyć od 2 do 5 członków (w tym przynajmniej  jedna osoba pełnoletnia). Pełny regulamin zabawy znajdziecie na stronie tu