Dla kogo ten konkurs ?

Opublikowany : 11.01.2016 r.

Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkie dorosłe osoby, które interesuje Gdynia i które chcą o naszym mieście wiedzieć jak najwięcej – niezależnie od tego, gdzie mieszkają. Jeśli chcecie Państwo sprawdzić swoją wiedzę, zmobilizować się do jej poszerzenia i ugruntowania, jeśli macie ochotę zmierzyć się z wiedzą innych osób – zapraszamy. Jeśli chcecie świętować jubileusz Gdyni w gronie osób „pozytywnie zakręconych” – koniecznie weźcie udział. Jeśli wreszcie, macie ochotę powalczyć o niezwykłe, niedostępne na co dzień nagrody z Gdynią w tle – czekamy na was.

Konkurs jest zatem z myślą o gdynianach w wieku od 18 do 118 lat, obojga płci, niezaleznie od wykształcenia, miejsca pracy, statusu społecznego oraz adresu zameldowania czy zamieszkania. Konkurs jest dla wszystkich, którzy kochają nasze miasto i chcą w tej formie świętować 90 urodziny Gdyni.

Jeśli boicie się Państwo, że może wiecie zbyt mało, by stanąć w szranki konkursowe, proponujemy zerknięcie na kilka przykładowych pytań. Jeśli na część z nich potraficie odpowiedzieć od razu, czekamy na zgłoszenie. Jeśli na żadne – zachęcamy do zgłoszenia, a potem – do uzupełniania wiedzy:)

To konkurs naprawdę DLA KAŻDEGO. Co ważne, nagrody będą nie tylko dla zwycięzców – będziemy je także losować tak, by każdy z uczestników konkursowych zmagań miał szanse na otrzymanie atrakcyjnej nagrody. A będzie ich naprawdę wiele !